0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Чудо на нација девојки со долг ракав и панталони со маички со плетена фланела, сет за спиење со пижами од 2 парчиња, големини 4- & Плус

Чудо на нација девојки со долг ракав и панталони со маички со плетена фланела, сет за спиење со пижами од

DEN 159.68
Достапно за нарачка

Достапност

Подигнете ја нејзината колекција за спиење со оваа 2-парчиња девојки пижами поставени од Wonder Nation. Овој симпатичен сет за облека за спиење вклучува вратот на екипажот со долги ракави, како и да се совпаѓаат со сите печатени или карирани фланели пижами. Направено од супер мек, полиестер отпорен на пламен, овој сет на сончан сон прави пријатно и удобно носење што ќе се движи со неа, без разлика дали таа лежи дома, гледа телевизија или чита книга пред спиење. Таа може да ги носи парчињата заедно како координиран сет или да се меша и да се совпаѓа со други оддел за спиење за да создаде најразлични забавни облека за спиење. Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 пар панталони. ФИТ : Опуштено. Врвни карактеристики : екипаж; стил на пуловер; долги ракави; Сеопфатно печатење или графички принт; отпорен на пламен. Карактеристики на панталони : стил на влечење; еластична лента за половината за дополнителна удобност; печатење на сите; отпорен на пламен. Пижама поставена за девојчиња од Wonder Nation.

За производот

Избор на клиент