0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Crocs Unise Classic Susan G Komen Clg

Crocs Unise Classic Susan G Komen Clg

DEN 464.00
Достапно за нарачка

Достапност

Иконскиот затнување што започна удобна револуција низ целиот свет, сега достапна во инспиративна Сузан Г. Комен? издание кое ја поддржува потрагата на Фондацијата Комен за свесност за рак на дојка, образование и истражување. Од 1 октомври 2018 година, до 30.11.2019 година, Крокс ќе донира 3,00 УСД за секој пар продадени чевли-лиценцирани чевли и 0,25 долари за секој комен-лиценциран џиббиц? Шарм продаден. Неверојатно лесен и забавен за носење. Повредливи ленти за потпетици за посигурно вклопување. Прилагодено со ibиббиц? шарм. Портите за вентилација додаваат дишење и помагаат во пролевање вода и остатоци. Пријателски за вода и пловни. Лесно за чистење и брзо да се исуши. Иконски удобност на крокодите? : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

За производот

Избор на клиент