0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Океан брегот на плажата на плажа, крајбрежна галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност

Океан брегот на плажата на плажа, крајбрежна галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност

DEN 911.84
Достапно за нарачка

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 40 x 1,5 x 30 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 20 x 1,5 x 16 Голем : 30 x 1,5 x 20 x-во-голем : 40 x 1,5 x 30 преголеми : 48 x 1,5 x 36. Уметнички дела се однесуваат на : плажа, песок, брод, едриличар, наутички, океан , Брег. Дизајн од Пам Бритон. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или креветска соба.

За производот

Избор на клиент