0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Американски Кеннел Клуб џвакаат коски од сланина со вкус на кучиња со вкус на кучиња

Американски Кеннел Клуб џвакаат коски од сланина со вкус на кучиња со вкус на кучиња

DEN 183.68
Достапно за нарачка

Достапност

Дајте му на вашето домашно милениче нешто посебно за да направите добра работа со овие американски клубови од Кеннел, џвакајте ги третирањата со кучиња со вкус на сланина. Тие содржат лесно сварливи состојки и имаат неодолив вкус. Овие долготрајни третмани со кучиња имаат вкусен вкус на сланина што вашето домашно милениче сигурно ќе ужива. Тие доаѓаат во вреќа за да ги одржат свежи. Овие третмани со средна големина на коските дури помагаат да се промовираат здрави заби и непцата. Американски Кеннел Клуб Chew ’N Bones Conse Flacon со вкус на кучиња : Помага во промовирање на здрави заби и непца. Лесно сварливо. Третманите за миленичиња се долготрајни. Третмани со вкус на сланина. Идеално за обука и доделување на домашни миленици за добро однесување. Realeable торбата содржи 6 коски со средна големина.

За производот

Избор на клиент