0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Обновен HP Compaq 6200-SFF WA2- Десктоп со Intel Core i5- процесор, 8 GB меморија, 2TB хард диск и Windows Pro

Обновен HP Compaq 6200-SFF WA2- Десктоп со Intel Core i5- процесор, 8 GB меморија, 2TB хард диск и Windows

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Идеално за работа или игра, реновираниот HP Compaq 6200-SFF WA2-0321 десктоп компјутер има процесор Intel Core i5-2400 и 8 GB меморија. Чувајте фотографии, музика, филмови и повеќе на хард дискот 2 TB. Обновен HP Compaq 6200-SFF WA2-0321 Десктоп компјутер : Клучни карактеристики и придобивки : Intel Core i5-2400 процесор3.1 GHz. 8 GB DDR3 SDRAM System Memory (проширување на 16 GB) ви дава моќ да ракувате со повеќето апликации гладни на моќност и тони мултимедијална работа. 2 TB SATA Hard Drivestore 1.300.000 фотографии, 571,000 песни или 1.053 часа HD видео и многу повеќе. DVD-RW Drive Watch филмови и читајте и пишуваат ЦД-а и ДВД-а во повеќе формати. 10/100/1000 Base-T Ethernet Connect на широкопојасен модем со жичен етернет. Интегрирана графика. Дополнителни карактеристики : 10 x USB 2.0 порти, 1 x VGA порта, 1 x Display Port, 1 x Ethernet порта, 1 x Audio-Out Jack, 1 x микрофон. 1 x 5,25 "Надворешно заливот, 1 x 3,5" Внатрешен залив, 1 x PCI Express (x16) слот за половина големина, 2 x PCI Express слотови со половина големина, слот за половина големина на 1 x PCI. 16,7 фунти; 13.3 "x 3,95" x 14.9 ". Софтвер : оригинален Microsoft Windows 10 Pro 64-битен. Опциите за резервна копија и обновување вградени во Windows ви овозможуваат да создадете безбедносни копии на вашите најважни лични датотеки, така што секогаш сте подготвени за најлошото. Поддршка и гаранција : Обновените предмети имаат 1-годишна работа и ограничена гаранција за работна сила. Поделбата за обновување на хард диск. Што има во кутијата : кабел за напојување. Водич за брз почеток. MFG Година : Â 2011-2012 година, видете ги спецификациите на производителот за овој производ, Кликнете овде. За да видите список на додатоци за компјутер, кликнете овде. Трајвте во користениот компјутер и електроника за повеќе пари за да потрошите. Добро за вашиот паричник и околината - кликнете овде. Овој производ можеби не бил сертифициран производител, но има биле професионално прегледани, тестирани и исчистени од обновени продавачи на програми и добавувачи. Целосно функционален производ во нова состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат околу 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци Тоа ќе биде компатибилно и целосно функционално, но може да не биде оригинално. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена ако не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

За производот

Избор на клиент