0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Фраза за девојчиња за девојки на Sulpell Industries Инклузивен дизајн на суперхерои од Леа Страатсма, 24 30

Фраза за девојчиња за девојки на Sulpell Industries Инклузивен дизајн на суперхерои од Леа Страатсма, 24 30

DEN 720.00
Достапно за нарачка

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е да биде фокусна точка на која било просторија!. Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Леа Страатсма.

За производот

Избор на клиент