0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Pureguardian H910bl 14-часовна расадник Ултразвучен овла овластувач за магла, пакет

Pureguardian H910bl 14-часовна расадник Ултразвучен овла овластувач за магла, пакет

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Сребрена чиста заштита се бори со растот на молдултразвучната технологија тивко распрснува фино пакување Mist2 Пакетот елегантен дизајн беспрекорно се меша со сите видови декор. Бидејќи нема влошки за испарување, филтри или фитил за чистење или замена, одржувањето е едноставно. Можете да ја оптимизирате вашата удобност со смирување на ниски и високи поставки за ладна магла. Ставете го насекаде за да ставите влага во воздухот со цел да го ослободите метежот и сувата кожа. Pureguardian H910bl 14-часовна расадник Ултразвучен овлажнувач за ладна магла : Расадник овлажнител користи сребро чиста заштита се бори против растот на мувла и мувла на површината на резервоарот за вода. Ултразвучната технологија тивко распрснува фино магла што обезбедува олеснување од сувиот воздух. Оптимизирајте ја удобноста со смирувачки поставки за ниски и високи кул магла. Компактниот дизајн е идеален за вашата расадник или работна површина и има изборно ноќно светло. Ултразвучниот овлажнител на Pureguardian 14-часовен нема влошки за испарување, филтри или фитили за чистење или замена. Овозможува сува кожа и симптоми на настинка. 2 пакет.

За производот

Избор на клиент