0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Оригинална Училиште за момчиња Дикис, Униформа, Флеј половини предни шорцеви, големини 4-20

Оригинална Училиште за момчиња Дикис, Униформа, Флеј половини предни шорцеви, големини 4-20

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Оригиналните дикини рамни предни шорцеви имаат класично вклопување што седи малку под половината. Прилагодувањето на половината Flex Waist® му овозможува на вашето дете да создаде прилагодено вклопување за уште поголема удобност. Овој пар шорцеви има ослободување на дамка со лесна грижа, се спротивставува на брчките и механичката ткаенина за истегнување за удобност и движење. Седи малку под половината, класично вклопување преку седиштето и бутот. 7,75 мл. Твил, 65% полиестер/35% памук. Овој пар шорцеви е одличен за одење на час, потоа на игралиште и конечно по училишни активности и сè уште ќе изгледа јасни!.

За производот

Избор на клиент