0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Хартија цврста фолија за завиткување на вратата, црвена

Хартија цврста фолија за завиткување на вратата, црвена

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Достапност

Донесете малку боја и внимание на секоја пригода за подароци со хартија за џем и плик, цврста хартија за завиткување на фолија. Користете ги како обвивка за подароци, украси, облоги на пликови и многу повеќе! Хартија за џем xc2 xae хартија за завиткување, хартија од фолија за завиткување на вратата, 21 квадратни метри. Ролна, црвена фолија, продадена индивидуално.

За производот

Избор на клиент