0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници на јуниори плус големина на селанец широка нозе

Без граници на јуниори плус големина на селанец широка нозе

DEN 783.84
Достапно за нарачка

Достапност

Скокни започнете ја вашата гардероба со топло време! Лесно е без комбинирање на широки нозе на границите. Бохо и убаво, овој скок во стилот на селанец го одржува вашиот изглед случајно со вистинската количина на лак. Совршено со сандали, потпетици или патики, ова е разноврсен додаток на вашиот плакар. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'11 "и носи големина 1x. Одговара : Полу-опремена со широка нога. Дефект : вратот на лажичката со плоча за копче. Ockебови. Карактеристики : појас за само-вратоврска; шема на сите; силуета со широк нозе. Womenенски плус големина на ширина на нозе од без граници.

За производот

Избор на клиент