0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сваровски Кристал 14КТ злато-позлатена треска, достапна во родени камења

Сваровски Кристал 14КТ злато-позлатена треска, достапна во родени камења

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Прославете го вашиот роденден, секој ден со оваа прекрасна bangletone Bangle! Одликувајќи се со зачудувачка завршница на златен тон од 14 килограми, оваа треска е совршена за секојдневно носење, или за подобрување на која било облека. X & O Swarovski Crystal 14kt злато-позлатена треска.

За производот

Избор на клиент