0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 367.84
Достапно за нарачка

Достапност

Декорација за време на празник за клип, злато поинтезија : Декорација на празници со ограничено издание. Одличен начин за украсување подароци, венци, централни делови и многу повеќе. Лесен дизајн на клип-он. Само декорација; Не играчка. Достапно во разновидни дизајни и бои. Сезонски и празничен. Проверете ја целата колекција на време на празници за повеќе украси и додатоци како хартија за завиткување, искрива лента, венци, светла за трепкање и многу повеќе.

За производот

Избор на клиент