0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Cyn & Luca Juniors Heidi Colorblock Rib Banded Bigh Wealist Bown Down

Cyn & Luca Juniors Heidi Colorblock Rib Banded Bigh Wealist Bown Down

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Почувствувајте и погледнете најдобро во бикини со високи половини во Хајди! Хитови веднаш под копчето за стомакот. Ткаенината со ребрата во боја се чувствува и изгледа одлично! CYN • Моделот носи големина S ;. Задна средна покриеност на задната средна покриеност приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'19 ", половината : 24", биста : 34 ", колкови : 35"; • моделот носи големина S ;. Задна средна покриеност на задната средна покриеност приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'19 ", половината : 24", биста : 34 ", колкови : 35"; • моделот носи големина S ;.

За производот

Избор на клиент