0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Замена на надворешната рачка на вратата, компатибилна со 2004 година- Крајслер Пацифик фронт, лев возач Хром

Замена на надворешната рачка на вратата, компатибилна со 2004 година- Крајслер Пацифик фронт, лев возач Хром

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуално Почеток/Заврши : Обезбедување на заклучување на хромори/клучеви : Со клучни заложници OE Број : Performance Inter Change Дел Нумера : Изведба на перформанси : 1-годишна гаранција за неограничено-милијар . Секоја надворешна рачка на вратата е направена до фабрички спецификации за да изгледаат и да се извршуваат исто како и оригиналот. Феации и придобивки : Направени до фабрички спецификации направени на фабрички спецификации за инсталација без проблеми, загарантирано.Дизирана како директна замена за вашата оригинална рачка на надворешната врата .Helps Вратете го вашето возило на како нова состојба.Премиумска конструкција и завршување на изработените материјали за долг животен век. истите процеси како оригиналот, обезбедувајќи одлична вклопување и квалитетно завршување. Со следниве возила : Позиција : Фронт, Левфитнот : Спортски комунални услугихрислер2004-2007 Pacifica Base2008 Pacifica LX2005-2008 Pacifica (подмодел : ограничен, турнеја) го заменува бројот на ОЕ : перформанси. Броеви за размени во размени : Изведба. Броеви за размени во размени : Изведба. Одговара Изберете : 2005-2008 Крајслер Пацифик Турненг 2004 Крајслер Пацифик и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Избор на клиент