0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Основен пакет со разновидност на грав на Beanito, 5. мл, торби

Основен пакет со разновидност на грав на Beanito, 5. мл, торби

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Beanitos Basic Beans сорта со разновидност на грав содржи три црн грав со алергија на морска сол : секогаш вегетаријанска, не-ГМО, глутен и без пченка; Спакувано со вкус; Содржи : 6 торби - 3 црн грав со морска сол + 3 стил на ресторан.

За производот

Избор на клиент