0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Вашата зона верувајте, сонувајте, сјај кревет во торба

Вашата зона верувајте, сонувајте, сјај кревет во торба

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Дајте му на спалната соба на вашето дете свежо и забавно ажурирање со вашата зона Верувајте, сонувајте, сјај за утешител во торба. Поставена на позадина на магла, живописен дизајн покажува симпатична верувачка, сон, сјај лице комплетно со трендовски очила. Обратното е живописно цврсто пивце кое додава едноставен контраст на цврстиот фронт на утешителот. Печатењето на сетот на листовите е цврсти точки на маче во мека розова и јоргована. Комплетот за листови се состои од вграден лист, рамен лист и два случаи на перница. Координирањето на Шамс во кој се наоѓаат дизајнот на starвездите на утешувачот го комплетира креветот во торба. Направено од 100% полиестер микрофибер со дарежливо пополнување Овој сет нуди удобност и забавно животинско печатење. Зашивањето на каналот помага да се пополни утешителот. Комплетот е машина што може да се мие за лесна нега. Двоен сет вклучува : 1 удобник : 66 "x 90 ", 1 sham : 20 "x 26 ", 1 вграден лист : 39 "x 80 "+12 ", 1 рамен лист : 66 " x x 94 "x4 ", 1 случаи на перници : 20 "x 30 "+4 "Комплетен сет вклучува : 1 утеха : 76 " x 90 ", 2 Шамс : 20 " x 26 ", 1 опремена Лист : 54 "x 75 "+12 ", 1 рамен лист : 81 " x 96 "x4 ", 2 случаи на перници : 20 "x 30 "+4 "предниот дел на утеха и срам : 85 GSM Microfiber Resperver Print Your Zone Верувајте, сон, кревет за сјај во торба : близнак сет вклучува : 1 удобник (66 "x 90"), 1 срам (20 "x 26"), 1 вграден лист (39 "x 80" +12 "), 1 рамен лист (66" x 94 "x4"), 1 случаи на перница (20 "x 30" +4 "). Целосен сет вклучува : 1 удобник (76" x 90 "), 2 срамни (20 "x 26"), 1 вграден лист (54 "x 75" +12 "), 1 рамен лист (81" x 96 "x4"), 2 случаи на перници (20 "x 30" +4 "). Реверзибилен утешител. 100% микрофибер. Машинска миење за лесна нега. Координирање на завесата за туширање достапна.

За производот

Избор на клиент