0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Детето на моето дете на Картер со долги ракави

Детето на моето дете на Картер со долги ракави

DEN 127.68
Достапно за нарачка

Достапност

Овие мое дете на моето новородено бебе 3pk пакувања се слатки, разнобојни, свежи, среќни и модерни! Зачувајте се на нашите тела со долги ракави? Разновидните градежни блокови на гардеробата на малата. Лап-рамената и прилепувањата овозможуваат лесно облекување преку глава и промена на пелена. Совршена мешавина и совпаѓање со нашите координативни панталони и пакувања со биб! Мое дете на Картер новородено бебе 3pk телесна тела : 100% памучно ребро. Пакетот вклучува 3 каросерии со долги ракави во слатки отпечатоци и бои. Неизвесни од никел на армиран панел на дното. Прошиливо рамо за лесно облекување преку глава. Машинско миење ладно.

За производот

Избор на клиент