0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Каловеј мелници Тоа е лудило овде Дормамат, 24 36

Каловеј мелници Тоа е лудило овде Дормамат, 24 36

DEN 382.24
Достапно за нарачка

Достапност

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла. Coir е обновлив извор кој е издржлив и груб, одличен за чистење чевли за стружење. Винил поткрепена за зголемена издржливост и за да помогне во спречувањето на движење, вратите на кокос се толерантни на времето, апсорбираат влага и ја задржуваат нивната форма. За најдобри резултати, чувајте во заштитена област, како што е покриен трем, одржувајќи екстремна влага и сончева светлина на минимум. Вакуум, чистење или лесно црево чисто. Толерантни за сите сезони, во боја и временски услови. Издржлив кокос што ги чисти чевлите чисти. Поддршка на винил за да помогне во спречувањето на движење.

За производот

Избор на клиент