0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Jewelersclub Дијамантски прстени за жени - Карат бел дијамантски прстен накит - Стерлинг сребрени ленти за жени - Ринг од JewelersClub

Jewelersclub Дијамантски прстени за жени - Карат бел дијамантски прстен накит - Стерлинг сребрени ленти за

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Прославете го мирот, loveубовта и природата. Кога станува збор за забавниот накит што го додавате секој ден, сакате прстени што се харизматични колку што сте -. Обезбедени парчиња што навистина го покажуваат вашиот живописен дух .. На Jewersers Club, ние го фалсификуваме нашиот дијамантски акцент прстен поставен од многу издржлив нула-никел, нулта олово .925 Стерлинг Сребрена, за силно прстен трио на кој може да сметате и за удобност и за личност, од ден на ден. Акцент со оригинални 1/10 карат бели дијаманти, овој прстен има цврста поставка за измет за да ги одржи своите искра безбедно на место .. Прстенот за акцент на Accent Accent на Jewelers Club : . - .925 Стерлинг сребро. - 1/10 карат бели дијаманти. . Слободен духовен шарм. Направете изјава со овие стилски слоевити прстени кои блескаат со шармантен карактер и личност - без разлика дали ќе изберете да ги носите заедно, или индивидуално. Нашите прекрасни сребрени ленти со сребро додаваат вистинска количина на искра на која било облека .. Харизматичен подарок за најблиските. Без разлика дали го надавате овој прекрасен прстен поставен на вашата девојка, сопруга, сестра, ќерка или внука, дијамантскиот 1/10 каратски прстен е забавно и позитивно парче што ќе сака да го носи - и прекрасен симбол на loveубовта околу нас. Квалитетот ја исполнува уметноста. На Jewersers Club, ние сме горди да им понудиме на нашите клиенти ексклузивен, квалитетен накит по разумни цени. Ние ги занаетме нашите уникатни парчиња со внимание, да ви дадеме апсолутен најдобар квалитет, уметност и изработка за стапката. Прстенот е совршен за ставање на последните допири на вашата облека со искра и личност. Ringвонот на Jewelersclub Diamond 1/10 каратски прстен е направен со сребро сребро, полирано до висок сјај и заврши со прекрасен 1/10 карат бел дијамант. Така, можете да сметате на ова трио на сребрен бенд за да ја донесете харизмата-секој пат кога ќе ја носите . сакате квалитетен дијамантски опсег поставен со елементи што се силни и се безбедни за вашата кожа. Нашата група има силен поставка за измет што ги одржува своите прекрасни дијаманти цврсто во место. Стерлинг сребрените прстенести ленти за жени се фалсификувани од високо издржливи нула-никел, нула-олово .925 Стерлинг сребро и стручно изработено за да ја заштити кожата од иритација-за супериорна удобност и носење . изгледот што го сакаш-со само десно количина на искра. Нашите прстени за жени имаат шармантен сребрен тон од .925 Стерлинг што дава изјава без разлика дали ги носите слоевит или одделно. Оваа сребрена мода ringsвони сребро сјае со карактер и личност, додавајќи совршен допир на живописна забава за секоја облека.

За производот

Избор на клиент