0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кралицата и женската и женската плус ребрестиот резервоар и сет за спиење со шорцеви, 2-парчиња

Кралицата и женската и женската плус ребрестиот резервоар и сет за спиење со шорцеви, 2-парчиња

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Завртете го вашиот стил на спиење со оваа кралица со два парчиња резервоар и шорцеви поставени. Одликувајќи се со регален графички резервоар за сртот и лесни шорцеви за влечење, овој обичен сет ги погодува сите вистински белешки. Совршено за спиење, релаксирање, па дури и излегување за малку забава на сонце, сигурно ќе го сакате овој сет на фан-девојки. Исклучиво на. Материјал : резервоар : 57% памук/38 полиестер/5% спандекс; Шорцеви : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : ТОП ТОП И ШОРТИ. Карактеристики на резервоарот : полу-опремени; стил на пуловер; деколте на изрез; без ракави; графички однапред; ребрести текстура; полите на зелена салата. Карактеристики на шорцеви : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; еластична лента за половината; Долфин полите со контрастна трим. © кралица, сите права се задржани. Кралицата резервоар и шорцеви салон сет за жени.

За производот

Избор на клиент