0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
10 ft Офсет конзоли за измет со основни тежини вклучени за сенка на внатрешен двор, морнарица сина

10 ft Офсет конзоли за измет со основни тежини вклучени за сенка на внатрешен двор, морнарица сина

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Седнете и уживајте на отворено под сенката со овој 10 ”стапки што висат офсет чадор за внатрешен двор, обезбедете за вас и вашиот гостин. Овој чадор за конзола со вклучена база е најдобриот избор за обезбедување максимална сенка на отворено во вашиот двор или градина. Совршен за живеење на отворено, дневна област, покрај базенот или двор на тремот. Исто така, може лесно да се прилагоди додека се движи сонцето. Создадете ладно и удобно место за да ги забавувате гостите. Лесната за употреба рачна рака ја отвора и затвора чадорот за неколку секунди за да ја блокирате сончевата светлина за да можете да се опуштите во сенка за време на топлите летни денови. Достапно во повеќе живописни опции за боја за најдобро да одговара на постојниот стил на декор на домот. Погодната рачка ви овозможува да го прилагодите вертикалното навалување на крошна од 10 метри на 5 позиции, обезбедувајќи УВ заштита каде и да сјае сонцето. Чадорот на плажа се поставува за нешто помалку од 30 минути со едноставни тегови на основните тежини на вода или песок што се вклучени за комплетно поставување. Основните тежини обезбедуваат стабилност и се отпорни на временски услови и УВ. Направени со материјали отпорни на 'рѓа да траат многу години на дневна употреба на отворено. Мора да има за секој двор во задниот двор. Времето и УВ отпорни материјали. Боја : чадори од морнарица сина конзола. Комплетот вклучува : еден (1) чадор за внатрешен двор, еден (1) 4-парчиња вода или песок за полнење со основни тежини. Канопи на избледени полиестерска ткаенина. Лесен за отворен механизам. 1,8 "Инч со дијаметар со дијаметар со дијаметар обложен со 'рѓа, отпорен челичен пол. Издржлив полиестер отпорен на временски услови обезбедува долгорочна употреба. Големина : 10" ft. Canopy обезбедува голема област на сенка. Вентилаторот за крошна продолжува да тече воздух и дава ладно ветре. Тежините на базата на чадор обезбедуваат стабилност. Основа од 4 парчиња : Пополнете со вода (приближно 33 фунти) или песок (приближно 50 фунти). Тип на производ : чадор за внатрешен двор, чадори за офсет конзола со вклучена база, чадор со база. Препорачана локација : Надворешно, внатрешен двор и градина, задниот двор, сенка на отворено, покрај базенот, просторија за живеење на отворено, дневна. Цврста конструкција : Конструирана од 8 тешки челични ребра и алуминиумски пол-обложена во прав. Минимално одржување : Направено за дневна употреба на отворено. Потребно е склопување : Собрание за 30 минути или помалку за брза употреба.

За производот

Избор на клиент