0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Екена Милхаурд 5 8 W 3 8 D 3 4 H Даблин заграда

Екена Милхаурд 5 8 W 3 8 D 3 4 H Даблин заграда

DEN 1919.20
Достапно за нарачка

Достапност

Овие загради се навистина уникатни во дизајнот и функцијата. Првенствено користени во декоративни апликации Уретанските држачи можат да направат драматична разлика во кујните, бањите, влезовите, опкружувањето на каминот и многу повеќе. Овој материјал е исто така совршен за надворешни апликации. Нема да изгние или пука и ќе се држи против природните елементи. Доаѓа до вас фабрички подготвени и подготвени за вашата боја, фиксна завршница, дамка од гел, мермер и многу повеќе. Со овие корбели, вие сте ограничени само со вашата фантазија. Може да поддржува до 20 bs со соодветна инсталација. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрабат. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна завршница. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста. Уретан со голема густина за максимална издржливост и детали. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни.

За производот

Избор на клиент