0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Доритос Динамита Чиле Лим со вкус на валани чипс од тортилја 3. Оз. Торба

Доритос Динамита Чиле Лим со вкус на валани чипс од тортилја 3. Оз. Торба

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Брендот Доритос е сè за смелост. Ако сте подготвени за предизвикот, фатете торба со чипови Доритос Тортиillaа и подгответе се да направите некои спомени што нема да ги заборавите наскоро. Тоа е смело искуство во грицкање и пошироко. Брендот Доритос е сè за смелост. Ако сте подготвени за предизвикот, фатете торба со чипови Доритос Тортиillaа и подгответе се да направите некои спомени што нема да ги заборавите наскоро. Тоа е смело искуство во грицкање и пошироко.

За производот

Избор на клиент