0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Спиј на тоа девојки сонуваат кратки ракави за пижами, патеки, 2 парчиња, големини 4- & плус

Спиј на тоа девојки сонуваат кратки ракави за пижами, патеки, 2 парчиња, големини 4- & плус

DEN 287.68
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа слатка пижама поставена од спиење на неа ја прави секоја вечер забава за дремка! Одликувајќи се со маица и координирачки шорцеви, таа може да се микро и да одговара за максимални опции за PJ! Сетот за пижами со 2 парчиња вклучува : маица и шорцеви. Маица : вратот на екипажот; кратки ракави; Фолија печати однапред. Шорцеви : еластична половината; влечење на стајлинг; печатење на сите. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Сонувајте 2-парчиња шорцеви за пижами поставени за девојки од спиење на неа.

За производот

Избор на клиент