0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Колекција на списанија за жени со ширина на ширина од ширина на ширина

Колекција на списанија за жени со ширина на ширина од ширина на ширина

DEN 716.64
Достапно за нарачка

Достапност

Весен изглед за вашиот следен летен одмор, колекцијата Колета од Journee. Оваа супер шик сандала за лизгање има флексибилни единствени и вегански кожни ленти за совршено вклопување. Детали за плетенка го зголемуваат овој лесен стил. Во колекцијата Journee, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е формален, деловен или обичен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи. Сандали. Секојдневен. Облечи.

За производот

Избор на клиент