0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Софија Активна од Софија Вергара, непрекинати лежишта за привлечност

Софија Активна од Софија Вергара, непрекинати лежишта за привлечност

DEN 560.00
Достапно за нарачка

Достапност

Чека стилски тренинг. Лизгајте се на беспрекорни хеланки на контурата на Софија Вергара и уживајте во изгледот, поддршката и целокупната удобност. Од класата на спин до јогата, овие хеланки се подготвени да одат со непречен дизајн и технологија за влага. Од ексклузивната активна колекција Софија Вергара за. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Un intrenamiento con estilo te Aguarda. LUCE LOS HEALGINGS CONTORNEADOS SIN COSTURA DE SOFIA VERGARA y Disfruta el изглед, El Soporte y la Total Comodidad. Биенско море пара и Клази де вртење на пара Хакер Јога, ЕСТОС Легингс Естен Листос Пара Ла Аксион Кон Ун Дисечо Син Костра и Текнололог Пара Абсорбер Ла Хумедед. De la Exctusiva Colección Deportiva de Sofia Vergara Para. Материјал : 90% најлон/10% спандекс/90% Nailon; 10% LICRA. Грижа : Машината за перење/ лавар. Земја на потекло : Увезен/ Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5'9 "и носи големина m/ la Modelo Mide 5'9" Y Viste Una Talla Mediana "M". Fit : Компресија вклопување/ Тале де компресија. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 26 "inseam/ tiro alto; 26" de largo de Enterepierna. Затворање : стајлинг за влечење; Ребреста половината за непречен изглед/ Estilo Fácil de Poner; Pretina Acanalada para un изгледа Лисо. Ocketsебови : Ниту/ грев болило. Карактеристики : ткаенината за влага за влага ви помага да ве олади и суви; Контурирана шема на џакард; Декоративни дупки за мрежни мрежи и лесен дизајн/ теле -апсорбентска que te ayuda a mantenerte frecca y seca; estampado jacquard contorneado; Agujeros con malla decorativos y diseño sin costura. Lemенски лежишта на контурата од Софија Вергара Активни.

За производот

Избор на клиент