0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници за маж и големи машки кошула со фланел со долги ракави, големини XS-5X

Без граници за маж и големи машки кошула со фланел со долги ракави, големини XS-5X

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Фланелната кошула добива современо ажурирање од без граници со удобен аспиратор за дополнително покритие. Со долги ракави и карирана шема, оваа машка кошула со качулка е одличен додаток на вашата гардероба која служи како слој за да помогне да се загрее. Спарете го со омилените тексас фармерки за обичен изглед на викенд. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Јака : прикачен аспиратор со влечење. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долги со манжетни за копчиња. Ockебови : 2 предни џебови на градите. Карактеристики : карирана шема. Маж за долги ракави со качулка од фланел од без граници.

За производот

Избор на клиент