0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатно собрание момчиња тенок директен тексас, големини 4-18

Бесплатно собрание момчиња тенок директен тексас, големини 4-18

DEN 255.68
Достапно за нарачка

Достапност

Тенок директен тексас на слободното склопување се одликува со стилски тенок нозе, стајлинг од 5 џеб и малку истегнување за лесно движење. Пар со нашата маичка со дрес и карирана кошула надолу за да ја заврши својата облека на денот. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Затворање : Предниот дел на копчето со поштенски мува. Ockебови : Стајлинг со 5 џеб. Карактеристики : права нога; јамки на појас. Тенок директен фармерки за момчиња од слободно собрание.

За производот

Избор на клиент