0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Стрипови, фигура на акциони акции на црниот адам

Стрипови, фигура на акциони акции на црниот адам

DEN 512.00
Достапно за нарачка

Достапност

Создадете свои епски црни Адам авантури со 4-инчни фигури на „Црн Адам“! Секоја акциска фигура има 9 точки на артикулација, неверојатни детали и автентично црно-стилизирање на филмот Адам! Донесете ги вашите омилени црни ликови на Адам дома - вклучувајќи ги црните Адам, Хокман, д -р Судби, Атом Смашер и Циклон (секој продаден одделно). Заедно, тие стојат рамо до рамо да го симнат злото и да донесат ред во општеството. Соберете ги сите и користете ја вашата имагинација за да создадете свој супер херој и супер негативец авантури. Овие официјални фигури на црните Адам Адам се одлични играчки за девојчиња и момчиња за да ги соберат децата. Навивачите на „Црниот Адам“ ќе ги сакаат фигурите и играчите на играчки за супер херој, правејќи ги одличен празник, славеник, роденденски подарок за деца! Соберете, репродукција и прикажете ги вашите 4-инчни фигури на „Црн Адам“! 4-инчен Црн Адам фигура : Создадете свои епски црни авантури со Адам со 4-инчен фигура на АДАМ АДАМ. Секоја фигура има 9 точки на артикулација, неверојатни детали и црно-стилизирање на филмот Адам!. 9 точки на артикулација : Со 9 точки на артикулација, можете да ја поставите вашата фигура на Адам во динамични и забавни ставови за да можете да ги насочите вашите сопствени акробации на Црниот Адам!. 2 додатоци : Оклопни со 2 вклучени додатоци парчиња! Децата сакаат да ја користат својата имагинација и креативност за да создадат свои авантури со црн Адам!. Официјални колекционери на DC Comics : Соберете ги сите ваши омилени акциони фигури од филмот „Црниот Адам“, вклучувајќи ги црните Адам, Хокман, Циклон, д -р Судби и Атом Смашер!. Вклучува : 1 Слика, 2 додатоци. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години . опфатени со посветеност на магистерската грижа за спин. Ако имате проблем со спин мајсторски производ што го купивте од овластен продавач, ние ќе го решиме! Бидејќи спин мајсторот не е во состојба да го контролира квалитетот на производите што се продаваат од неовластени продавачи, освен ако не е поинаку забрането со закон, заложбата за нега не е достапна за производи купени од неовластени продавачи. Заложбата за нега е ограничена на оригиналниот купувач на крајни корисници. Исто така, може да се бара да обезбедите доказ за купување и/или слика на вашиот производ за да го вртите мајсторот за да ја потврдите подобноста. Спин мајстор го задржува правото да ги потврди информациите, да бара валиден доказ за купување и да го негира барањето по своја дискреција.

За производот

Избор на клиент