0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
2 'Пред -осветлена средна замрзната вештачка елка - повеќебојни LED светла

2 'Пред -осветлена средна замрзната вештачка елка - повеќебојни LED светла

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Ова прекрасно дрво е сигурно да ја направи сезоната на одмор весела и светла. Светлата се сигурни дека ќе ги осветлат не само белите гранки на ова дрво, туку и вашиот дом за украси. Вашето семејство и пријатели ќе бидат воодушевени кога ќе го видат овој траен и безвременски додаток на вашиот декор за одмор. Product Features : Pre-lit with 30 multi-color LED lights Multi-color consists of pink purple red green blue and orange bulbs Bulb size : concave wide angle 75 tips 2" wide tapered tips 31.5" white lead cord Additional Product Features : LED светла со средни профили користат 90% помалку енергетски издржливи не-стакло заменливи светилки ладно на светлосните поставки на допир на дрво се UL сертифицирани и одобрени за внатрешна или надворешна употреба, но самото дрво се препорачува за употреба во затворен простор само ако една сијалица го изгори Одморот ќе остане осветлен за употреба во затворен простор, доаѓа само со сијалици за замена 2 парчиња лесно склопување (вклучително и штанд) доаѓа со бесплатен мерач на жица од пластично дрво : 22 120 волти 60 Херц .023 засилувачи 2,76 Вотс Димензии : 2 'Висок (од основата (од основата од штандот до горниот дел на дрвото) растојание од подот до првиот ред на гранки : 3,5 "16 " Основен дијаметар (во најшироката точка) Материјал (и) : ПВЦ/метал/пластични светилки/wirenote : гранките се гранки се Компресирана за пратка и треба да се испушти по пристигнувањето за да изгледа како фотографијата. Пред -осветлени средни замрзнати повеќебојни LED светла вештачка новогодишна елка. Издржливи светилки што може да се заменат со Nonglass; 30 повеќебојни LED светла. Потребно е лесно собрание од 2 парчиња; Вклучен е бесплатен штанд.

За производот

Избор на клиент