0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Skechers работат машки фла предност отпорни на меки чевли за пети - широки достапни

Skechers работат машки фла предност отпорни на меки чевли за пети - широки достапни

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Екстремна удобност и безбедност се на ваша страна со тоа што Skechers работат опуштено Fit® : Flex Advantage SR SHOE. Мазна кожа и мрежна ткаенина горната во чипка на спортска обична удобност работа отпорна на патики со акценти за шиење и преклопување. Меморија за пена. Издржливи панели за мрежи на страни, потпетица и јазик за ефект на ладење. Чипкајте спортски обичен удобност работа отпорен на патики дизајн. Акценти за шиење. Лого на страната. Стабилизирајќи ги деталите за преклопување на кожа од страните и петицата. Чипка напред. Подготвена јака и јазик. Поставување на чевли со мека ткаенина. Опуштено вклопување; Дизајн за пространа удобна вклопување. Мемориска пена, пернизирана отстранлива удобност. Флекссоле шок што апсорбира лесна флексибилна мида. Отпорна на отпорна гума од влечење на влечење. Висина на пета од 3/4 инчи.

За производот

Избор на клиент