0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Злобна вештерка на западниот женски костум за Ноќта на вештерките

Злобна вештерка на западниот женски костум за Ноќта на вештерките

DEN 399.84
Достапно за нарачка

Достапност

Фатете го вашиот метла и подгответе се да го дејствувате негативецот вечерва со овој автентичен костум за возрасни Wicked Witch. Оваа класична добивка вклучува долг плетен полиестерски плетен вештерки фустан со копчињата Силвертон и соодветна капа на вештерка што има приложена превез. Злобна вештерка на Западниот женски костум за Ноќта на вештерките : Вклучува : Фустан и капа. Содржина на ткаенина : полиестер. Упатства за нега : миење на рацете. Возрасни жени. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.

За производот

Избор на клиент