0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Персонализирана табла за сирење на Стенфорд Слејт

Персонализирана табла за сирење на Стенфорд Слејт

DEN 111.84
Достапно за нарачка

Достапност

Забавувањето ќе биде полесно од кога било благодарение на оваа персонализирана табла за сирење! Доаѓа убаво врежано со наслов, име и датум на вашиот избор, но може да се напише и со вклученото парче креда. Таблата со чеша е совршена за сервирање на сирење, месо, крекери и други коњи d'oeuvres! Погодните рачки на јажето не значат повеќе балансирање и внимателно одење од кујната до дневната соба со тешка чинија со мезе, што значи дека можете да поминете повеќе време со вашите гости. Оваа прекрасна персонализирана табла за сирење е фантастичен подарок за домаќинство, свадба или ангажман за секој што го познавате. Убавата персонализирана табла за сирење е совршена за сервирање на мезе и закуски. Врежано со наслов, име и датум. Доаѓа со парче креда. Го прави сервирањето полесно од кога било со рачките на јажето. Мерки 16 "x 12".

За производот

Избор на клиент