0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Милвоки Бакс Хексагон Комплетна кралица Комфорр и Шамс сет

Милвоки Бакс Хексагон Комплетна кралица Комфорр и Шамс сет

DEN 1069.92
Достапно за нарачка

Достапност

Најдобар начин да се гарантираат слатки соништа за победи на Милвоки Бакс е со додавање на овој шестоаголник целосен/кралица утешител и срамни поставени во вашата спална соба. И утешителот и двата Шамс се карактеризираат со задебелени графики и бои на Милвоки Бакс за да ја покажат вашата гордост. Овој сет е сигурен дека ќе ве одржува удобно додека ги совпаѓате сите ваши меморијали на Милвоки Бакс. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Увезени. Машинско миење. Бренд : Северозападната група. Официјално лиценциран. Вклучува два Шами од 24 '' x 30 '. Материјал : 100% полиестер. Утехот мери приближно 86 '' x 86 ''. Сублимирана графика.

За производот

Избор на клиент