0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Gilmour 861501- 1 2 50 'Зелен Flexogen® Супер должност црево

Gilmour 861501- 1 2 50 'Зелен Flexogen® Супер должност црево

DEN 799.04
Достапно за нарачка

Достапност

Flexogen Super Duty, 1/2 "x50 ', најсилното, најлесното црево во својата класа, Flexogen дава супериорни сеопфатни перформанси за вашиот тревник, градина, палуба и патека. Број на црево за флексоген градина за крива без трескање, поврзете се без протекување и задржување на сезоната во сезона. Супериорна отпорност на треска. Максимална издржливост и перформанси. Засилено јадро. Пролетното јака ги минимизира ударите во шипкот. Зелена. Месинг спојка. 600 psi. 1/2 "x 50 '.

За производот

Избор на клиент