0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Monster High 7 квадратни плочи, од 8, партиски материјали

Monster High 7 квадратни плочи, од 8, партиски материјали

DEN 319.68
Достапно за нарачка

Достапност

Фрлете фантастична роденденска забава со додавање на чудовишта со високи десертни плочи! Пакетот вклучува осум плоштади со високи чудовишта, секоја мерка седум инчи за седум инчи. Овие плочи за десерт за хартија за еднократна употреба имаат дизајн на патент со Дракулаура што претставува против розова и сина карирана шема. Координирајте со други чудовишта со високи забави и додатоци за силен совршен тематски изглед! Monster High 7 "квадратни плочи, пакет од 8, партиски материјали : 8 мали партиски плочи. Мерки 7" x 7 ". Совршени партиски материјали за роденденска забава на деца или забава со висока тематска забава.

За производот

Избор на клиент