0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Студените индустрии рурални анемони цветни ливади бели обработливи земјиште штала сликање Необрачена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Сали Сватленд

Студените индустрии рурални анемони цветни ливади бели обработливи земјиште штала сликање Необрачена уметничка

DEN 671.84
Достапно за нарачка

Достапност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 19 x 0,5 x 13 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер . За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : на отворено; Зграда; Растенија; Цвеќе; Цвет; Сликарство; Село; Штала; Фарма; Рурален. Дизајн од Сали Сватленд.

За производот

Избор на клиент