0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Чудо на нација Дете за мали деца или девојчиња Пом Пом Бин и сет на белезници, сет со 2 парчиња

Чудо на нација Дете за мали деца или девојчиња Пом Пом Бин и сет на белезници, сет со 2 парчиња

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Подгответе го вашето малечко за студените авантури во снегот во оваа капа и белезници поставени за мали деца од Wonder Nation. Координиран сет во боја, вашето дете ќе го обожава, сигурно ќе донесе насмевка-овој Beanie доаѓа со 2 разиграни пом-пом на врвот за симпатична додаток во нивната додаточна колекција. Совршено за забавата и игрите на вашето дете во снежното време! Само на. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 грав и 1 пар белезници. Карактеристики на шапките : 2 пом-пом-по-на врвот на капа; ластик; Дизајн на сите. Извршувања на белезници : ребрести полите. Детето Бејн Хет и белезниците поставени од Wonder Nation.

За производот

Избор на клиент