0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Примарно злато Карат

Примарно злато Карат

DEN 2033.76
Достапно за нарачка

Достапност

Овој 14 каратски жолт златен роденцинн прстен е совршен за оние кои го слават својот роденден на септември. Овој прекрасен прстен има прекрасен дизајн на срцето украсен со 3 мм тркалезна сина сафир скапоцен камен со тежина од 0,17 CTTW. Додадете романтичен и шармантен допир на вашиот личен стил со овој прстен; Достапно е во големината на прстите 5. Одрекување : Ве молиме, дозволете 7 работни дена да се испраќаат. Прстен од горната должина 7mmgemstone Детали : Тип : Sapphire Birthstone месец : септември Колор : Bluecut : Singleshape : Round Size : 3 Mmweight : 0,17 Cttwquantity : 1 Jewelry Setting : Prongyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршено за чување или подароци за подароци. Потекло : Соединетите држави 14К жолто злато. Сафир. Оригинален скапоцен камен. Кастиран.

За производот

Избор на клиент