0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Империјал КТ TDW Diamond 10K бело злато обетки

Империјал КТ TDW Diamond 10K бело злато обетки

DEN 5599.84
Достапно за нарачка

Достапност

Прекрасно вртејќи се, овие обетки од дијаманти обетки го додаваат вистинскиот допир на искра на кој било изглед. Изработено во 10к бело злато, секоја обетка има дијамант од 0,25 кг во центарот, со дијамантски акцентирани вртечки ливчиња што го завиткаат. Сјајни со дијаманти и разоткриен сјај, овие разноврсни обетки сигурно ќе бидат меѓу нејзините омилени. Овие обетки по објавување се удобно со грбот на триење. Природен дијамант. Јасност : I2. Боја : H-I. Поставување : ПРОНГ, канал.

За производот

Избор на клиент