0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Вафли куќа за нови новини за слајдови

Вафли куќа за нови новини за слајдови

DEN 303.68
Достапно за нарачка

Достапност

Еве класично преземање на омиленото место за појадок доцна во ноќта, Вафл Хаус! Овие слајдови на машката куќа за вафли се лесен за носење, за да се лизне и да се упати за ден на забава или само да се дружи и да се дружи низ куќата! Материјал : Горна/Ен : Материјали за вештачки. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : Отворен пети; Детали за лого. Машка вафли куќа лизга сандали.

За производот

Избор на клиент