0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уникатен разбој Едем Трелис Отворено геометриско подрачје за килим или тркач

Уникатен разбој Едем Трелис Отворено геометриско подрачје за килим или тркач

DEN 885.28
Достапно за нарачка

Достапност

Дали сте во потрага по килим на отворено? Не гледајте подалеку од нашата колекција на отворено. Од тркачи до октагони, нашата колекција на отворено има секакви форми и големини. Бои исто така! Апстракт, земја, шарена, па дури и гроздобер, нашата колекција на отворено ве покриваше. Оваа колекција може да се грижи за какви било потреби и потреби на отворено. Зелена/8 '0 x 8' 0 круг. Полипропилен. Машински изработени. Област килим. Египет. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба; Тремот; Внатрешен двор; Сонце. 0,16 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. Внатрешен/отворен. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.

За производот

Избор на клиент