0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Подигнати сандали за слајдови на Бригам Млади мажи

Подигнати сандали за слајдови на Бригам Млади мажи

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Достапност

И толпата оди диво! Оценете ги овие ладни издигнати сандали за слајдови од Фоко за вас или спортски обожавател во вашиот живот. Чувајте го секојдневно за играта на играта и пошироко и кажете им на сите за кого се вкорени додека се разладувате со слајдови со лизгање со подигната тимска графика со смели детали. Оди тим! Материјал : 100% поливинил хлорид. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : разнобојно каиш со подигнати детали за тимот; текстурирана надворешна плоча; текстура со нозе. Машки Бригам Јанг крена слајд сандали од Фоко.

За производот

Избор на клиент