0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Авенија на пистата Авенија Флорална и ботаничка wallидна уметност платно ги отпечати „Клер Сауер - рокенрол“ Флорали - Црвена, зелена

Авенија на пистата Авенија Флорална и ботаничка wallидна уметност платно ги отпечати „Клер Сауер - рокенрол“

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Клер Сауер и рокенрол, е вешто изработено од земја/куќа за уметност од вистински уметници. Со сеопфатна црвена боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на природа и цвеќиња со тема на флорали за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Избор на клиент