0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Искрената компанија за пелени, цвет на роза, големина 3, брои

Искрената компанија за пелени, цвет на роза, големина 3, брои

DEN 639.52
Достапно за нарачка

Достапност

Нашите супер-апсорбирачки, пелени-изработени со растителни и одржливи материјали*-се ултра меки, хипоалергични и изработени без хлор или обработка на белило и адитиви (како синтетички мириси, лосиони и латекс). О, и дали спомнавме колку се симпатични? Ги зедовме сите работи што ви се потребни (и сакаме!) Во пелена - Напредна заштита на истекување, безбедна вклопување, мекост и удобност - и го направивме искрено неверојатен со хипоалергични и одржливи материјали*; Супер-апсорбирачко јадро со пулпа од пената собрано од одржливо управувани шуми; Безбедно прилагодување на манжетните за влага за влага помагаат да се спречи истекување чисто нежно-направено без обработка на хлор или белило, латекс, синтетички мириси или лосиони; Стилски отпечатоци за момчиња и девојчиња - со симпатични опции за секоја пригода!.

За производот

Избор на клиент