0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Тајни богатства женски плус традиционални сет за пижами со јака од кратки ракави

Тајни богатства женски плус традиционални сет за пижами со јака од кратки ракави

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Заспијте или дневна во стил и удобност со оваа дво-парчиња пижама поставена од тајни богатства. Одликувајќи се со краток ракав на врвот со дното на пижами во стилот на Капри, овој координативен сет за спиење е обележан со неговата ткаенина од памук и отпечатоци што одговараат. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. вклучува 1 горе и 1 пар капри панталони. Врвот : јака од изрез; кратки ракави; Затворање на копчињата; џеб на градите; Детали за контрастни трим. Капри панталони : стил на влечење; еластична половината; џебови од страничен цвест; детали за контрастни трим; 23 ”inseam. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Pе женски кратки ракави, поставени од тајни богатства.

За производот

Избор на клиент