0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Единствени поволни цени, женски плус големина PINTUCK полу-плоча со кратки ракави со кратки ракави маица

Единствени поволни цени, женски плус големина PINTUCK полу-плоча со кратки ракави со кратки ракави маица

DEN 251.04
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа маица станува романтично рафинирана со плитки од пинтук, предна половина од влечење на предната половина и половината од пилум. Опуштена глава за работа до недела за гардероба, овој лесен врв е дизајниран со декор на копчето за градите и обичен полите на половината на половината. Измешајте и со прилагодени и обични парчиња за едноставен и стилски изглед. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате.интернационална големина градите на градите Girthert на половината рамо Ширина1x 44 1/8 - - 41 - 16 5/82x - - 47 1/4 44 1/8 - - 17 3/83x - - 50 3/4 47 5/8 - 184x 54 3/8 - - 51 1/8 18 3/4 повеќе стилови, повеќе избори, КЛИКНИ ТУКА. Единствени договори за жени плус големина Pintuck половина плоча кратка ракав маица маица 60% полиестер 35% памук 5% спандекс. Увезени. Тркалезен врат. Декор на Пинак. Копче-фронт. Половина плоча. Маици со маици.

За производот

Избор на клиент