0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Мебел на Америка Илена транзициска конзола табела, орев

Мебел на Америка Илена транзициска конзола табела, орев

DEN 1584.00
Достапно за нарачка

Достапност

Додадете цртичка на модерен шарм од средината на век во секоја просторија во вашиот дом. Доставувајќи агли на пријатни очи и природни зрна од дрво, оваа цврста маса од софа ќе изгледа особено стилски во дневна соба, трпезарија или ден. Четири долги, елегантни, разгорени нозе поддржуваат таблета во стилот на штица со вградена фиока за складирање под, создавајќи модерен и функционален дизајн кој е сигурен дека е добредојден додаток на кој било простор за живеење. За мебелот за мебел на Америка-е горд на горд Бидете семеен пријател кој секогаш има грб. Ние сме повеќе од само бизнис. Нашиот тим за нега на клиенти е дел од поголема заедница на ФОА посветена на испорака на среќен дом. Затоа, разгледајте ја нашата селекција и поканете ја топлината и карактерот во секоја просторија во вашиот дом. Мебел на Америка Илена дрвена конзола Табела со фиока, орев вклучува : една (1) табела за конзола. Стил : модерно од средниот век. Заврши : орев. Материјали : Цврсто дрво, фурни фурнир од дрво. Таблетот во стилот на штица зрачи со рустикален шарм. Акцентите на дрво со жито додаваат класичен привлечност. Рачката за тркалезна фиока додава дополнителен допир на стил. Добро работи во повеќето простории, од спални соби до дневни соби и многу повеќе. Потребно е собрание. Бродови во 1 кутии. Димензии и тежини : Севкупни димензии : 47,25 "L x 15,75" W x 29,7 "H. Тежина Капацитет : 50 bs. Тежина на производот : 39 bs. Крајна табела : Точка #587035474.

За производот

Избор на клиент