0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Основни кошули за изведба на Расел Бојс, 2-пакувања, големини 4-18

Основни кошули за изведба на Расел Бојс, 2-пакувања, големини 4-18

DEN 319.68
Достапно за нарачка

Достапност

Игра на! Резервоарот за мускули на Расел го одржува кул и удобен во текот на целиот ден. Совршен за спортски и не толку спор. Вклучува две мускулни кошули. Екипаж. Без ракави. Технологијата на Sport Cool и ткаенината за влага го одржуваат ладно, суво и удобно. Рефлективниот акцент го одржува видлив. 60% најлон/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Мускулни кошули со две пакувања за момчиња од Расел.

За производот

Избор на клиент