0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Контрола на кучиња за влечење и дишење на кучиња за дишење за големи активни кучиња

Контрола на кучиња за влечење и дишење на кучиња за дишење за големи активни кучиња

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Не е достапен краток опис Добијте ја контролата : Совршен за поголеми раси и екстра-активни кучиња, новата влечка на Војаџер е дизајниран да ви даде максимална контрола и поддршка, така што секогаш ги нарекувате снимките. Дополнително подлога; Дополнителна удобност : Вашето кученце ќе ја сака високо еластичната постава за пена и дизајнот на дишената мрежа што ја прави оваа контрола на кучињата чиста радост да се носи дизајнирана за издржливост : со силна алуминиумска легура Д-прстен, дурафлексни токи и материјал отпорен на џвака, материјал, материјал отпорен Ова куче за одење на куче носи издржливост да се справи со секоја авантура. Супериорна видливост : fanубител на раните утрински часови или доцните вечери? Рефлективниот опсег од 3 метри на опсегот на големите кучиња го одржува вашиот Pooch видлив за допир на безбедност Купи без ризик : Секоја прицврстувачка миленичиња за миленичиња е поддржано со 100% гаранција за задоволство кликнете на „Додај во корпа“ сега за да добиете супериорна контрола и подобрена удобност целосно без ризик.

За производот

Избор на клиент